Veiksniai lemiantys lauko reklamos gamybos išlaidas

Reklamos gamyba – procesas, kuriame labai svarbus efektyvus bendradarbiavimas. Profesionalūs reklamos gamintojai visada siekia tik maksimalaus rezultato, ir stengiasi, kad visos klientų vizijos virstų realybe. Bendraujant su klientais dažniausiai užduodamas klausimas yra reklamos gaminio kaina. Vadovaujantis sukaupta patirtimi – turime aiškų atsakymą, kad tai priklauso nuo daugelio aplinkybių. Reikia įvertinti ne tik gamybą, bet ir įvairius techninius darbus, apgalvoti reikiamus leidimus ar kitas kliūtis, kurios gali kilti reklamos gamybos proceso eigoje.

Kokie pagrindiniai veiksniai lemiantys lauko reklamos išlaidas?

  • projektavimas, maketavimas, dizainas;
  • reklaminė iškaba tradicinė ar skaitmeninė;
  • apšvietimas (paprastas ar kūrybinis);
  • vieta, aukštis (kabinimo);
  • dydis;
  • leidimai;
  • montavimas;
  • vietovė (kelionės išlaidos);

Labai daug įtakos turi reklaminės iškabos dizainas. Išskirtinė reklaminės iškabos grafika leidžia Jūsų verslui išsiskirti iš kitų. Galimybės dizaino neribotos, bet tai taip pat turi savo kainą. Norime paminėti, kad reklamos gamyba yra procesas, kurio metu Jūsų svajonės, vizijos, lūkesčiai virsta realybe ir tik glaudžiai bendradarbiaujant užsakovui ir reklamos agentūrai pasiekiamas optimaliausias rezultatas. Reklamos gamybos procese dalyvauja ne tik dizaineris, reklamos specialistas gamintojas, bet ir konstruktorius, elektrikas ir kiti lauko reklamos gamybos specialistai. Dažniausiai nuo iškabos kūrybinio, profesionalaus  sprendimo priklauso ir jos gamybos bei montavimo darbų sąrašas bei kaina. Tik įvertinus viso proceso veiksmus galima pateikti preliminarią kainą.

Medžiagų įtaka reklaminio gaminio kainai

Pagrindinės medžiagos, naudojamos iškaboms  pagaminti,  sudaro tik nedidelę dalį visų iškabos išlaidų. Medžiagos naudojamos lauko reklaminių iškabų gamybai turi būti atsparios lauko sąlygoms, kaina jų didesnė, bet investicija atsiperkanti. Rekomenduojame rinktis ilgaamžias, atsparias lauko sąlygoms medžiagas: aliuminis, aliuminio kompozitas. Šios medžiagos plokštės dažnai naudojamos iškabų gamybai, nes ji yra atspari dulkėms, drėgmei, karščiui bei šalčiui. Ji gali išlaikyti puikią išvaizdą ilgą laiką – nerūdija, todėl yra puiki investicija žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos. Tokios plokštės kaina svyruoja nuo 15,37 € už m2. Derinat su organiniu stiklu, fanera, metalu gaunamas puikus kainos ir kokybės santykis.

PVC plokštės – taip pat dažnai naudojamos lauko iškabų gamybai. Jos yra patvarios, bet daug sunkesnės nei aliuminio, todėl idealiai tinka vietovėms, kuriose kyla stiprus vėjas. Tokia medžiaga taip pat yra puiki investicija, nes daugelį metų išlaiko savo patrauklią išvaizdą. Kaina nuo 28,45 € už m2

Didžiausia išlaidų dalis atitenka reklamos vizualiniam paruošimui, kad medžiagą paversti atkreipiančiu dėmesį, išsiskiriančiu reklaminiu gaminiu. Tai apima pradinį maketavimą, projektavimą, pjaustymą, lankstymą, klijavimą, kaitinimą, LED apšvietimo įdiegimą, elektros instaliaciją, montavimą ir t.t. Kiekvieno ženklo gamybos procese skiriamas individualus dėmesys detalėms – reikalaujantis kruopštumo ir atidumo.

Ar maža reklaminė iškaba pigesnė už didelę?

Galime teigti, kad ne visada. Susiduriame su klaidinga nuomone, kad iškabos dydis yra tiesiogiai susijęs su jo kaina. Dauguma klientų nustemba sužinoję, kad mažesnės reklaminės iškabos gamyba kartais yra brangesnė nei didelės. Taip yra todėl, kad mažos iškabos yra arčiau vartotojų ir kiekvieną mažą detalę jie gali matyti ir nagrinėti iš arti. Kainą iškelia smulkios detalės, piešiniai, įmantrios nestandartinės formos. Reklaminė iškaba yra pirmasis žmonių įspūdis apie Jūsų įmonę, verslą, todėl kad ji būtų patraukli ir įsimintina negailėkite dėmesio akcentams, apšvietimui, spalvoms ir išskirtinėms detalėms. Tai gali dar labiau pritraukti Jūsų tikslinės auditorijos dėmesį ir užtikrinti, kad jie sugrįžtų.

MB “Reklamos kepėjai” ambicinga, reklamos gamybos įmonė sukuria efektyviausią reklaminę iškabą už tokį biudžetą, kurį galite sau leisti. Tačiau prieš aptariant kainą ir biudžetą svarbu išsiaiškinti, kokia yra Jūsų svajonių reklaminė iškaba, išsiaiškinti ar Jūsų vizija techniškai įgyvendinama. Planuodami biudžetą, netaupykite ir gaminkite iš kokybiškų medžiagų, iš kurių pagamintos lauko reklamos taps ilgalaikėmis ir Jūsų investicija atsipirks. Kokybiška reklaminė iškaba su tvarkinga priežiūra tarnaus iki 10 metų, tad tokiam laikotarpiui paskirstytas biudžetas neatrodys gąsdinantis. Rašykite, skambinkite, klauskite apie reklamos gamybą ir šios įmonės specialistai pagamins Jūsų norimą reklamą!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.