Tarptautinės parodos: kaip jose sudalyvauti?

Net ir Lietuvoje vykstančiose parodose kongresų centre LITEXPO apsilanko daug užsienio šalių atstovų – dalyvių ir lankytojų. Galima susipažinti su naujovėmis užsienio rinkose ir Lietuvos įmonių naujausia produktų ir paslaugų pasiūla. Galbūt jau esate dalyvavę parodoje Lietuvoje? Jos atneša daug naudos dalyviams, nes per kelias dienas apie įmonės prekes ar paslaugas sužino daugybė potencialių klientų ir galimų verslo partnerių.

Tačiau esame maža šalis, o norint pristatyti savo naujausius produktus užsienio partneriams ir klientams labai naudinga būtų sudalyvauti tarptautinėse parodose. Be abejo, tam reikia atsakingai pasiruošti, skirti laiko, apgalvoti, kokią žinią norite skleisti. Jei atrodo viskas per daug sudėtinga ir neturite laiko pasiruošti, kreipkitės į UAB „Autarė“. Tai įmonė, kuri daugiau kaip 25 metus organizuoja lietuvių prekės ženklų dalyvavimą tarptautinėse parodose. Viskas, ko reikia – nuspręsti kokiame renginyje, kokioje šalyje norėsite sudalyvauti.                                       

Tarptautinės parodos su „Autarė“

Bendradarbiaujant su „Autarė“ jūs gausite šias paslaugas:

–          Jums bus pateikta informacija ir statistika apie anksčiau vykusias parodas, todėl lengvai galėsite nuspręsti, kokiose tarptautinėse parodose jums verta dalyvauti.

–          Bus pasiūlyta geriausios stendų vietos ekspozicijų salėse.

–          Bus pasirūpinta jūsų interesais parodos metu.

–          Bus prižiūrėta, kad kliento stendas atitiktų užsakymą.

–          „Autarė“ išspręs visus iškylančius nesklandumus.

Svarbus ne tik tinkamas stendų paruošimas, bet ir pačios kelionės organizavimas. „Autarė“ darbuotojai pasirūpins visais kelionių rūpesčiais. Suras tinkamiausią ir patogiausią reisą, rezervuos bilietus. Pasirūpins pervežimais iš oro uosto į viešbutį. Jei kelionė vyks keltu, pasirūpins kelto bilietų rezervacija, suras tinkamiausią viešbutį apsistoti. Padės išsinuomoti automobilį, įsigyti vizą, jei reikia.

„Autarės“ profesionalai padės su pervežimais per muitinę, muitinės dokumentų formavimu, transportu, atitinkančiu dalyvavimo parodoje taisykles ir reikalavimus. Įmonės atstovai ne tik organizuoja kelionę ir pasiruošimą, bet ir dalyvauja kartu su klientu. Todėl klientas gali jaustis užtikrintas, kad visos iškylančios problemos bus operatyviai išspręstos. Klientui teliks pasinaudoti puikia proga užmegzti naujų verslo pažinčių, surasti klientų ir pačiam pasisemti naujų idėjų ir įžvalgų savo profesinėje srityje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.