Naujienlaiškių siuntimas svarbi marketingo dalis

Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com

2019 metais įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas privertė „padaryti tvarką“ mūsų elektroninio pašto dėžutėje. Pasilikome tik tas naujienlaiškių prenumeratas, kurios iš tiesų įdomios, ir atsisakėme daugybės laiškų, kurių beveik niekada neatidarome. Šis „išsivalymas“ buvo naudingas ir verslams, nes padėjo dar labiau atsirinkti tikslinę auditoriją.

Naujienlaiškių siuntimas yra svarbi marketingo strategijos dalis. Tokiu būdu galime asmeniškai bendrauti su tiksline auditorija ir pateikti jai naudingų pasiūlymų. Tai gali būti nuolaidos, vertingas turinys, o dažnai abu kartu viename laiške.

Kokia turėtų būti komunikacijos strategija per naujienlaiškį?

Kaip komunikuoti su savo auditorija per naujienlaiškį? Rinkodaros specialistės Ilmos svarbiausias patarimas – sukurti tokį laišką, kurį patys norėtume skaityti. Taigi, kokį naujienlaiškį įdomu skaityti?

–             Sudominti per antraštę

Galime net neabejoti, kad pavadinimas ir antraštė nulems ar skaitysime visą turinį. Nereikia stengtis apgauti ar pergudrauti savo tikslinės grupės, nes žmonės tai greitai pastebi, ir taip tik sulauksime atmetimo reakcijos. Todėl antraštė ir pavadinimas turi atspindėti turinį, pabrėžti jūsų svarbiausią pasiūlymą.

–          Kai kreipiamasi vardu

Kai gauname laišką, kuriame ištariamas mūsų vardas, atrodo, kad kažkas iš tiesų apie mus galvoja, rūpinasi mūsų poreikiais. Kreipinys, „Miela Kristina“, „Gerbiamas Algimantai“ gali būti pirmas impulsas, kuris skaitytojo pasąmonėje sušnabždės: „Kaip įdomu, galbūt gausiu gerą asmeninį pasiūlymą, naudingų žinių, todėl skaitysiu šitą laišką toliau“.

–          Įtraukiantis turinys

Apie jo svarbą kiekvienoje reklamos srityje kalba beveik visi rinkodaros ekspertai. Taigi, naujienlaiškių siuntimas su įtraukiančiu turiniu bus labiau sėkmingas. Kaip jį sukurti – tai fantazijos, profesionalumo, laiko ir savo auditorijos pažinimo reikalaujanti užduotis.

–          Duomenų analizė padės atsiliepti į klientų lūkesčius

Verta pasirinkti tokią naujienlaiškių kūrimo ir siuntimo programą, kuri leis ne tik paprastai ir patraukliai pateikti elektroninį laišką, bet ir leis analizuoti duomenis. Vivasend.com programa pateikia išsamią analizę, kiek gavėjų ir kokiu metu atidarė laišką, kas jį peržiūrėjo, kiek žmonių paspaudė ant nuorodos, kiek laiškų ir dėl kokios priežasties buvo atmesti. Tokia analizė padeda kurti vis geresnes komunikacijos strategijas su potencialiais klientais.

Reguliarus įtraukiančių naujienlaiškių siuntimas gali atnešti ne mažai naudos įvairiausių sričių verslo sektoriams.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.